Gigaset G-tag

• Nepresnost lokalizacie

Nieco nie je v poriadku- cena aleno kvalita

30 g

Lokalizačný čip

Môj Gigaset G-tag vie, kde som zaparkoval auto. Môj Gigaset G-tag je v aute. Akonáhle auto opustím, zapamätá si môj šikovný telefón jeho pozíciu. Aj keď autom nepôjdem viac dní, dovedie ma môj šikovný telefón priamo k autu!

Gigaset G-tag mi povie, že moja batožina dorazila. Som veľa na cestách a často ide o lety na dlhé vzdialenosti. Pred odletom vložím do mojej batožiny Gigaset G-tag, a potom sa nemusím tlačiť s ostatnými pri páse na výdaj batožiny. Môj šikovný telefón mi dá vedieť, že je moja batožina na páse.

Gigaset G-tag chráni môj fotoaparát. Nedávno som svoje fotografické vybavenie zabudol vo vlaku. Aby sa to už neopakovalo, dal som do novej fotobrašne Gigaset G-tag. Tak dostanem automaticky informáciu v prípade, že by som chcel odísť bez svojho vybavenia!

Gigaset G-tag dohliada na mojej cennosti. Skvelý večer v reštaurácii skončil skôr, než som očakávala, keď taxi, ktoré som si objednala, prišlo o štvrť hodiny skôr a musela som rýchlo odísť. Keď som chcela taxi zaplatiť, zistila som, že nemám kabelku. Tento problém som ale ihneď vyriešila pomocou inteligentného telefónu - vrátili sme sa do reštaurácie, kde na moju kabelku dohliadal Gigaset G-tag.

Gigaset G-tag mi pripomenie, aby som si vzala kľúče. Často sa mi stáva, že doma nechám kľúče. Funkcia zoznamu aplikácie Gigaset G-tag mi pripomenie, aby som si so sebou pri odchode z budovy kľúča vzala.

Rozmery 37 x 37 x 9,2 mm (V x Š x H)

Hmotnosť 12 g

Technológia Bluetooth 4.0

Dosah až 40 metrov

Obsah balenia: 1x Gigaset G-tag 1x vymeniteľná batéria CR2032, životnosť batérie: cca 1 rok 1x bezpečnostný leták

Aplikácia Gigaset G-tag:

Nájsť G-tag

Posledná známa pozícia G-tagu mimo dosahu

Zoznam pripomienok na G-tagu

Nastaviteľná systémová správa

Nastaviteľný oznamovací zvuk

Kompatibilita: iPhone 4s, iPad 3, iPod Touch (5. generácie) alebo novší s operačným systémom iOS 7 alebo novším

Inteligentné telefóny s operačným systémom Android s technológiou Bluetooth 4.0 (Android 4.3 a novšie)

• Male, sikovne
    • Nepresnost lokalizacie