Najnovšie recenzie zo sekcie GPS lokátory

Slavo1968 Slavo1968

Pridané: 29. januára 2024

• Páči sa mi...
  • Nič zatiaľ, ešte ho nemám...

Chcem sa opýtať, či je možné do lokátora dať a aktioivať aj O2 kartu? Ďakujem za odpoveď.

Profio GPS OBD-1

Overený zákazník Cool-mania.eu Ivan L.

Pridané: 20. decembra 2023

• celkom dobrá cena

Overený zákazník Cool-mania.eu Ik

Pridané: 14. decembra 2023

Ok

Overený zákazník EKO TONER s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 14. septembra 2023

Zakúpený v EKO TONER s.r.o.

Lokátor som mal cca dva mesiace. Kúpil som ho kvôli veľmi peknému vzhľadu, presnému GPS a super cene, ale podarilo sa mi ho rozbiť (ani sa nepýtajte ako). Ale skoro hneď som si objednal ďalšie a som rovnako ako predtým nadmieru spokojný.

Reakcia značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.
S pozdravem
Tým LAMAX

Overený zákazník EKO TONER s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 11. septembra 2023

Zakúpený v EKO TONER s.r.o.

• výdrž batérie až 10 dní
  • ideál pre nášho psa, ktorý sa zvykne zatúlať a uteká k susedom
  • vodotesné zariadenie

Secutek SWX-EW200S

Overený zákazník Secutek.sk MIki

Pridané: 19. mája 2023

Zakúpený v Secutek.sk

• GPS je bežne o dedinu ďalej

Overený zákazník Cool-mania.eu Overený zákazník

Pridané: 15. apríla 2023

• presnosť určovania polohy
  • prehladna app tracksolid pro
  • k dispozícii aj archiv
  • zakaznicka podpora

Naozaj veľmi kvalitný GPS lokátor (mal som ich viac tak to viem porovnať). Presnosť polohy je vynikajúca, platforma tracksolid pro sa zdá byť naozaj dobre spracovaná, poskytuje široké možnosti použitia a je velmi prehladná. Orientovať v nej nie je problém ani pre menej technicky zdatných ludí ako som ja. Ešte musím oceniť zákaznícku podporu, ktorá je naozaj na profi úrovni a zodpovedala, každý moj dotaz.

Overený zákazník PROFIO Overený zákazník

Pridané: 14. apríla 2023

Zakúpený v PROFIO

Naozaj presný a spolahlivy lokator s malými rozmermi. Funguje presne gps poloha je fakt aktualizovaná a presná tak ako som potreboval.
majú aj dobrú podporu na zákazníckej linke profio, poradia s problémom či nastavením
Za mna určite dobrá volba.

Overený zákazník PROFIO Vladimír

Pridané: 30. januára 2023

Zakúpený v PROFIO

Slúži na stráženie auta na parkovisku

Helmer LK-508

Helmer LK-508

Overený zákazník Alza.sk Peter

Pridané: 24. novembra 2022

Zakúpený v Alza.sk

• OBD2 predlžovací kábel
  • Fungujú všetky piny na rozdiel od iného lacnejšie kábla čo som mal pred tým.
  • Pomerne vysoká cena
  • Nie každému sa dá použiť kábel s vyvodom z boku

Bežný predlžovací kábel pre OBD2. Kábel funguje spoľahlivo, no vývod z boku je trochu nešťastné riešenie. V globále u mňa OK.

Overený zákazník EFEEL Berny

Pridané: 23. októbra 2022

Zakúpený v EFEEL

• nepaci sa mi

Overený zákazník Sportisimo.sk Peter

Pridané: 24. septembra 2022

Zakúpený v Sportisimo.sk

Pre macky sa nehodi
Prisiel so SIM na ktorej uz neboli data.
Produkt som vratil

Reakcia značky LAMAX

děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás, že Vám náš produkt nevyhovoval. Na přiložené SIM je aktivní datový balíček na jeden měsíc od aktivace zdarma. Pokud jste zakoupil produkt jako rozbalený, mohla být SIM již používána a data vyčerpána. Pokud jste zakoupil produkt jako nový, byli bychom schopní Vám zaslat novou SIM jako náhradu za vadnou.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LAMAX

Overený zákazník Alza.sk Mario

Pridané: 24. júla 2022

Zakúpený v Alza.sk

• Splnil očakávania
  • Malý, skladný, presný
  • Funkcia prijímania hovorov, alebo volania z lokátora je naozaj super
  • Dobrý príjem signálu aj v aute, alebo v lese
  • Zvukové vyhľadávanie lokátora - taktiež super
  • Nefunguje automatická aktivácia SIMkarty v lokátore - treba ju najskôr aktivovať separátne v telefóne a hlavne vypnúť PIN zabezpečenie
  • Česká SIMka sa nedá aktivova ťna Slovensku, ale len tam kde je pokrytie českého Telekomu - potom už funguje hocikde

Vo väčšine recenzií na tento produkt sa dočítate že nefunguje, je nepresný, nedal sa aktivovať/zapnúť a pod.
Som presvedčený o tom, že drvivá väčšina všetkých týchto sťažností má súvis s tým, že sa im neaktivovala SIM karta, ale to nie je problém zariadenia.
K lokátoru sa dodáva SIM od českého Telekomu - neviem ako v Čechách, ale táto karta sa vám na Slovensku nezaktivuje a pri vložení do zariadenia tak ako píšu v návode už vôbec nie. myslím si že zariadenie vie fungovať aj s českou kartou hocikde, ale aktivovať ju treba v Čechách (tam kde je signál českého Telekomu) - potom bude fungovať.
Pozor - pred prvou aktiváciu a vložením karty do zariadenia odporúčam najskôr ju vložiť do telefónu, vypnúť prihlasovanie cez PIN a aktivovať v telefóne. Keď ju potom vložíte do lokátoru všetko pôjde ako má.
Ja som si išiel rovno do Slovak Telekomu vybaviť novú kartu (Predplatenku), za ktorú som zaplatil 5 EUR + 5 EUR ročný kredit a raz ročne ju treba dobiť za 5 EUR - sú tam nekonečné volania a 3MB dát, ktoré za rok v lokátore určite neminiem (ak by náhodou áno, tak dobijem kredit).
Z českú kartu sa platia cca. 3 EUR/mes (75 CZK)

Lokátor sa s novou kartou okamžite aktivoval, je úplne presný a funguje presne a spoľahlivo. Dá sa volať naňho aj z neho (pri stlačení SOS tlačítka automatický vtáča predvolené číslo/a podľa poradia v akom sú zvolené) - hovory sú veľmi dobre počuteľné a zrozumiteľné.

Trackovanie odporúčam nastaviť na max. šetrenie (môžete si vybrať od minútovej lokalizácie až po 60 minútové) - pri maximálnom šetrení sa lokátor prihlási len po manuálnej výzve cez aplikáciu. Pokiaľ nepotrebujete kontinuálne sledovať polohu lokátora, ale len v prípade potreby tak voľba max. šetrenie je ideálna. Lokalizácia po manuálnej výzve je do asi 3-4 sekúnd.

Z môjho pohľadu výborné zariadenie, len ho treba správne aktivovať a treba mať pri tom trpezlivosť. Odporúčam najskôr separátne aktivovať SIM-ku a potom zariadenie podľa návodu - určite to netreba urýchliť pokiaľ chcete dostať naozaj to čo ste si kúpili a čo od toho očakávate.

Overený zákazník LAMAX-Electronics.com Barbora

Pridané: 17. apríla 2022

Zakúpený v LAMAX-Electronics.com

prestal sa spájať s GPS po týždni, na datach ukazuje polohu 2 km od domu, aj keď je pes za dverami ‍♀️
česká SIM nepoužiteľná

Reakcia značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás mrzí Vaše potíže s produktem.
Pokud zařízení nemá dostatek GPS signálu, dojde k přepnutí na náhradní způsob určovaní polohy dle okolních WiFi sítí nebo LBS (vysílače mobilních operátorů). Pokud dochází k velkému rozdílu při určení polohy pomocí náhradních lokalizací, doporučujeme ponechat aktivní pouze jednu z nich v závislosti na oblasti ve které se nacházíte. Ve městě bývá dostatek okolních Wifi sítí pro výpočet polohy, kdežto na venkově bývá lepší signál na LBS.
Pro další možnost ověření nastavení GPS lokátoru, prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu na [email protected], kde Vám Vaše potíže pomůžeme vyřešit.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým LAMAX Electronics

• Kvalita

Overený zákazník PROFIO Overený zákazník

Pridané: 23. júla 2021

Zakúpený v PROFIO

• Presné sledovanie polohy aj cez telefón
  • Veľa funkcií
  • Neuveriteľne dlhá výdrž batérie
  • Škoda že nevie šoférovať za ženu :)

Dostal som ako darček od ženy, často sa jej sťažujem keď si berie moje auto či ho nerozbije. Takto viem vždy kde je a dokonca ma upozorní ak sa niečo stane. Viem aj počúvať čo sa deje v aute vďaka odposluchu. Určite ho využijeme aj keď požičiavame auto synovi – cez aplikáciu viete ohraničiť kde sa má auto pohybovať a tak budeme vedieť, že ako nový vodič nejazdí kam necheme.

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 20. júla 2021

(naposledy upravené 18. septembra 2022)

Zakúpený v Andrea Shop

• produkt funguje na jednotku
  • praktický dizajn
  • funkčná appka
  • spoľahlivosť

Overený zákazník XXLTUZEX Overený zákazník

Pridané: 20. júla 2021

(naposledy upravené 20. júla 2021)

Zakúpený v XXLTUZEX

• váha len 40 gramov
  • jednoduché párovanie
  • super výdrž batérie
  • vodeodolný

Je to fajn pomocník s rôznym spektrom využitia.

Reakcia značky LAMAX

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
S pozdravem
Tým LAMAX Electronics

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 19. júla 2021

Zakúpený v Andrea Shop

• dobrá skúsenosť so značkou Lamax
  • spoľahlivosť
  • pomer cena/výkon
  • tlačítko SOS

Je to nevyhnutná vec pre každého majiteľa psa, pes sa Vám s týmto malým pomocníkom nikdy nestratí.

Zobrazujem 1 - 20 zo 91 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5