Najnovšie recenzie zo sekcie GPS lokátory

Helmer LK-703

Helmer LK-703

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 16. októbra 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• Kvôli nezrozumiteľnému
  • návodu som to ešte nevyskúšal

Overený zákazník Gigastore Overený zákazník

Pridané: 1. októbra 2017

Zakúpený v Gigastore

• rozumná cena za GPS lokátor a mobil v jednom
  • iba 2 riadkový displej

Overený zákazník Za facku Overený zákazník

Pridané: 14. septembra 2017

Zakúpený v Za facku

Hodinky som vratil. Vobec neboli presne pri urcovani polohy. Ked sa im nahodou chcelo lokalizovat tak sa mylili niekedy aj o dve ulice. Inokedy zasa ukazovali polohu o 4km dalej aj pol dna! Ked som chcel zistit kde sa dieta nachadza tak som mu musel na hodinky zavolat a opytat sa. Odpocuvat sa nedalo vobec. Boli dobre na volanie a nechavanie hlasovych sprav. Skusim radsej nejake drahsie asi sa naozaj neoplati setrit. Operatora sme pouzivali telekom a byvame v KE.

Tracker TK104

Pridané: 12. januára 2017

Zakúpený v MALL.SK

• Male, sikovne
  • Nepresnost lokalizacie

Nieco nie je v poriadku- cena aleno kvalita

Tracker TK102

Odporucam

Overený zákazník Internetový obchod Digicom 2012 Overený zákazník

Pridané: 29. apríla 2016

Zakúpený v Internetový obchod Digicom 2012

• Presné a dosť rýchle načítavanie,USB pripojenie (žiadne baterky,nízka hmotnosť)
  • V niektorých prípadoch je nutnosť zmeny portu,kde je potrebná znalosť ovládania systémových prvkov..

Funkčné pod Windows 10.

Pridané: 23. marca 2015

• spokojnosť s výrobkom
  • podľa návodu sa dá prístroj presne podľa individuálnej potreby nastaviť
  • návod je zrozumiteľný, nastavenie prebieha zadávaním sms správ na SIM číslo v prístroji, návod si treba pozorne prečítať !
  • z prístroja a na prístroj sa dá uskutočniť hovor na zadané čísla, hovor funguje ako z mobilu spoľahlivo, pripojenie je rýchle
  • gps funguje dobre
  • trochu oneskorená reakcia prístroja cca 50 sek pri zadaní SOS funkcie, resp. po cca 50 sek. príde sms a zavolanie prístroja na zadané tel.číslo

Účel splnil na ktorý bol prístroj kupovaný
Cene trocha vyššia, mohla by byť menšia

Overený zákazník www.mame.sk Overený zákazník

Pridané: 9. marca 2015

(naposledy upravené 9. marca 2015)

Zakúpený v www.mame.sk

Spĺňa moje očakávania.

Pridané: 3. februára 2015

(naposledy upravené 3. februára 2015)

• Ponúka chipset s rýchlou odozvou.
  • Výborne fixuje GPS a Glonass družice.
  • Má výrazne lepší príjem a stabilitu príjmu, ako GPS v mobiloch a trochu lepší ako v tabletoch.
  • Presnosť v dobrom dosahu družíc ponúka v rozmedzí: 1,2m 1,5m 1,8m a pri skreslenejšom výhľade 2,4 m.
  • V rámci jázd po Slovensku bol maximálne spoľahlivý.
  • Prednosťou vnímam aj to, že dokáže prenášať dáta o polohe 10 X za sekundu čo je z časti využiteľné pri kotrole rychlosti pokiaľ jazdíte v tolerancii D:
  • Sygic aplikácia ma odozvu v rámci načítania polohy 1,5 x za sekundu, čo by mohli v aktualizácii vylepšiť : )
  • Nevýhodou vnímam to, že nabíjať je možné zariadenie len v zapnutom stave a výdrž akumulátora vzhľadom na príkon chipsetu nie je príliš dlhá (mohli použiť akumulátor s vyššou kapacitou).

S kúpou som spokojný.

Zakúpený v MF-Elektro.sk

spokojnost

Pridané: 21. júla 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Jednoduchý, lacný, celkom presný.

Svoj účel splnil na 99 %.

Pridané: 4. apríla 2014

• spĺňa svoj účel

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 11. marca 2014

(naposledy upravené 11. marca 2014)

Zakúpený v MALL.SK

• nejasný navod kde mam zaslat sms na ake cislo ohladom SOS cisiel, call cisiel a pod., absol.nejasne-TOTO je velmi zle, zda sa, ze to nefunguje? Alebo to neviem dobre spustit, ale z navodu ani nemozem"""!!! akze tento produkt ak nepojde budem zvazovat reklamaciu!!!

Obchod je OK, ale tento konkretny produkt Keetec SAT 3000 nevyzera dobre!

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 11. decembra 2013

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

• Potrebovali sme ho ako navigáciu pre automapu

Skvelý tovar

• vyborna presnost
  • rychly fix
  • male rozmery
  • informacne LED diody
  • brozurka nie je v CZ/SK

Ku kupe ma viedli dve veci. za 1.) Nebol som spokojny s GPSkou v telefone. Vypadavanie signalu v horsich podmienkach, presnost. za 2.) Mam velmi rad Locus na androide a nechcel som sa vracat k turistickej navigacii. Preto som vyskusal Garmin Glo. Skutocnost predcila moje ocakavania. Presnost skutocnych 1,5-2 metre. V horsich podmienkach 3-4 metre. GPS signal chytim v pohode aj v byte. Viac sa mi osvedcilo zapnut mock GPS cez aplikaciu bluetooth GPS ako priamo v locuse zapinat externu GPS aj ked paradoxne locus pri externej GPS mi ukazoval lepsiu presnost. Ale moze to byt len subjektivny dojem ci zhoda nahod. Jedinu nevyhodu povazujem nestastne informacne LED diody. Ked pri nabijani vam bude preblikavat oranzova a zelena farba a v brozurke sa docitate ze je chybna bateria alebo systemova chyba. Az zo zahranicnych diskusii som sa dozvedel ze je to OK. To by musela preblikavat rychlo. Skoda ze Garmin neimplementoval funkciu ukladania pozicii a tak ho pouzit aj bez mobilu. Ale o tom som vedell a neovplivnilo to moj vyber. Kazdopadne ma produkt milo prekvapil a doporucujem ho kazdemu na turistiku ci geocaching komu nestaci presnost v mobile a nechce si kupovat turisticku navigaciu. A taktiez doporucujem dokupit klip na opasok.

Pridané: 23. februára 2013

• Výborná komunikacia s polskou mapou,rychly nábeh GPS
  • dost robusný,pri vlození do dvojportu usb do vedlajsieho portu nic nevlozite

produkt som si vybral na zaklade odporucacich recenzii,odporucal by som aj ostatnym je to spolahliva vecicka

Garmin GTU 10

Garmin GTU 10

Overený zákazník Aktiva Overený zákazník

Pridané: 20. augusta 2012

Zakúpený v Aktiva

• veľkosť výrobku,
  • kvalitný výrobca zameraný na produkty GPS,
  • jednoduchá registrácia a aktivácia
  • aplikácia pre smartphone

Výrobok Garmin GTU 10 som si zakúpil do os. mot. vozidla z dôvodu možnosti kontroly, kde sa vozidlo nachádza a taktiež z dôvodu možnosti pozerania histórie. Garmin GTU 10 je veľmi ľahký a malý, takže je dobre uschovateľný vo vozidle ale v prípade potreby aj u osôb alebo domácich miláčikov. Používanie prístroja je skutočne jednoduché, aplikácia pre smartphone a webová stránka je prehľadná, rýchlo sa v nej zorientujete. Zobrazenie polohy na mape je dostačujúce. Cena výrobku a služby je primeraná. Určite by som ju doporučoval pre priateľov a známych ale aj pre ostatných záujemcov.

Zobrazujem 61 - 80 zo 92 recenzií 1 2 3 [ 4 ] 5